Keramika Piwowarczik - keramická dílna, výroba kameniny Vranov nad Dyjí Keramika Piwowarczik - keramická dílna, výroba kameniny Vranov nad Dyjí Keramika Piwowarczik - keramická dílna, výroba kameniny Vranov nad Dyjí Keramika Piwowarczik - keramická dílna, výroba kameniny Vranov nad Dyjí Keramika Piwowarczik - keramická dílna, výroba kameniny Vranov nad Dyjí Keramika Piwowarczik - keramická dílna, výroba kameniny Vranov nad Dyjí Keramika Piwowarczik - keramická dílna, výroba kameniny Vranov nad Dyjí Keramika Piwowarczik - keramická dílna, výroba kameniny Vranov nad Dyjí

Keramika Piwowarczik

Vyrábíme převážně keramiku litou. Keramiku pálíme na poměrně vysokou teplotu cca 1200 st. C, což zaručuje její nepropustnost a dlouhou životnost. Největší důraz při výrobě je kladen na kvalitu střepu a kvalitu rukodělné práce na kterou jsme právem pyšní. Zdobení výrobků provádíme kysličníky kovů, glazováním a dekorem. Jedná se o kameninu. Výrobky mají slinutý střep s velmi nízkou nasákavostí. Proto se dají tyto výrobky používat v myčkách a mikrovlnných troubách. Nezávadnost výrobků je ověřena hygienickými zkouškami.

Nosným výrobním programem jsou keramické lahve na víno a medovinu doplňkovou výrobu tvoří upomínkové předměty, fasádní doplňky a zahradní keramika.

Sortiment výrobků upravujeme dle požadavků zákazníků a jsme schopní vytvářet nové projekty dle přání odběratele.

Keramika, keramická dílna Vranov nad Dyjí, výroba kameniny Vranov nad Dyjí


Vybrané reference našich keramických výrobků


Naše další aktivity